Początek strony
Wróć na początek strony Alt+0
Przejdź do wyszukiwarki Alt+1
Przejdź do treści głównej Alt+2
Przejdź do danych kontaktowych Alt+3
Przejdź do menu górnego Alt+4
Przejdź do menu lewego Alt+5
Przejdź do menu dolnego Alt+7
Przejdź do menu bocznego Alt+8
Przejdź do mapy serwisu Alt+9
Menu wysuwane
Herb podmiotu Biuletyn Informacji Publicznej Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Łańcucie
Menu góra
Strona startowa Kontakt
Poleć stronę

Zapraszam do obejrzenia strony „Start - Kontakt, menu 22 - BIP - Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Łańcucie”

Zabezpieczenie przed robotami.
Przepisz co drugi znak, zaczynając od pierwszego.

P ) # @ % R F 3 - 0 A w s f d A P # @ :

Pola oznaczone są wymagane.

Treść główna

Kontakt

Kontakt

budynek siedziby MOPS w Łańcucie przy ul. Piłsudskiego 9

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Łańcucie

37-100 Łańcut, ul. Piłsudskiego 9 (budynek "C")

 

Godziny urzędowania:

od poniedziałku do piątku – od 7:00 do 15:00

w każdą środę dyżur do godz. 17:00

 

Telefon: 17 225 33 25

Fax: 17 225 61 67

E-mail: mops@mopslancut.pl

Elektroniczna Skrzynka Podawcza:  /MOPSLancut/SkrytkaESP

(więcej szczegółów w zakładce Elektroniczna Skrzynka Podawcza - link)

 

DYREKTOR

Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Łańcucie

MAREK RUPAR

(pokój nr 7, tel. wew. 21)

 

Kierownik Działu Finansowo-Księgowego – Główny Księgowy

MAŁGORZATA CHMIEL

(pokój nr 6, tel. wew. 22)

 

Referent ds. obsługi finansowo-księgowej

DOMINIK CEBULA

(pokój nr 14, tel. wew. 27)

 

Kierownik Działu Organizacyjno-Administracyjnego – Starszy Inspektor

ROMUALDA FRĄCZEK

(pokój nr 6, tel. wew. 22)

 

Biuro podawcze – Starszy Referent

DANUTA GRACZYK

(pokój nr 10, tel. wew. 24)

 

Dział Organizacyjno-Administracyjny

MACIEJ SZCZEPAŃSKI

(pokój nr 14, tel. wew. 27)

 

 

Kierownik Działu Świadczeń Rodzinnych

ZOFIA SZLĘK-PAŚKO

(pokój nr 3, tel. wew. 30)

 

Świadczenia Rodzinne, Świadczenia Wychowawcze (500+), Świadczenia "Dobry start" (300+)

obsługiwane są według 1. litery nazwiska wnioskodawcy:

 

1. litera nazwiska wnioskodawcy: B, N

EWA TENDAJ

(pokój nr 1, tel. wew. 34)

 

1. litera nazwiska wnioskodawcy: C, D, E, G, U, Y

JOANNA PAZDAN

(pokój nr 1, tel. wew. 34)

 

1. litera nazwiska wnioskodawcy: H, I, L, Ł, O, W

BARBARA NOWAK

(pokój nr 2, tel. wew. 33)

 

1. litera nazwiska wnioskodawcy: A, J, R, T, Z, Ż

JADWIGA BARNAT

(pokój nr 2, tel. wew. 33)

 

1. litera nazwiska wnioskodawcy: F, K

MAŁGORZATA CWYNAR

(pokój nr 4, tel. wew. 29)

 

1. litera nazwiska wnioskodawcy: M

JADWIGA PLUCIŃSKA-WILK

(pokój nr 4, tel. wew. 29)

 

1. litera nazwiska wnioskodawcy: S

EDYTA SUDOŁ

(pokój nr 5, tel. wew. 26)

 

1. litera nazwiska wnioskodawcy: P

ELŻBIETA DOBOSZ

(pokój nr 5, tel. wew. 26)

 

 

Karta Dużej Rodziny

JADWIGA PLUCIŃSKA-WILK

(pokój nr 4, tel. wew. 29)


Fundusz Alimentacyjny

ELŻBIETA DOBOSZ

(pokój nr 5, tel. wew. 26)

 

Dodatki Mieszkaniowe i Dodatki Energetyczne

EDYTA SUDOŁ 

(pokój nr 5, tel. wew. 26)

 

Pomoc materialna dla uczniów, Stypendia

JADWIGA BARNAT

(pokój nr 2, tel. wew. 33)

 

 

Kierownik Działu Pomocy Środowiskowej – Starszy Inspektor

MARIA KUŹNIAR

(pokój nr 10, tel. wew. 24)

 

Godziny pracy Pracowników Socjalnych:

w Ośrodku: od poniedziałku do piątku – od 7:00 do 9:00 i od 13:00 do 15:00

w terenie: od poniedziałku do piątku – od 9:00 do 13:00

w każdą środę dyżur do godziny 17:00

 

Rejony działania Pracowników Socjalnych:

 

Ulice (osiedla): Chopina, Królowej Elżbiety, Kralczyńskiego, Kopernika, Kościuszki, Krasińskiego, os. Gen. Maczka /blok nr 3, nr 4 i nr 7/, Partyzantów, Podwale /ulica i osiedle/, Rodziewiczówny, Sikorskiego /osiedle/, Sowińskiego, Wałowa, Zajazdowa, Zielona /do nr 84/

BOŻENA MACH – Specjalista II stopnia w zawodzie Pracownik Socjalny na kierunku: praca socjalna z osobami z zaburzeniami psychicznymi – chorymi psychicznie

(pokój nr 11, tel. wew. 25)

 

Ulice (osiedla): Duhla, Jana Pawła II, Kąty, Koziei, Witka, Wyszyńskiego /osiedle i ulica/

ALINA PELC - Specjalista II stopnia w zawodzie Pracownik Socjalny na kierunku: praca socjalna z osobami będącymi ofiarami przemocy

(pokój nr 11, tel. wew. 25)

 

Ulice (osiedla): Boczna Kasprowicza, Broniewskiego, Fredry, Gałczyńskiego, Grabskiego, Kasprowicza, Komisji Edukacji Narodowej, Lipowa, Łowiecka, Modrzewiowa, os. Trześnik, Ottona z Pilczy, Piekarska, Piłsudskiego, Prusa, Przybosia, Pod Bażantarnią, Składowa, Szkolna, Tkacka, Wiosny Ludów, Wojska Polskiego, Zamknięta, Zielona /od nr 85/, Zubrzyckiego

MARZENA PANEK – Pracownik Socjalny

(pokój nr 11, tel. wew. 25)

 

Ulice (osiedla): 29 Listopada, Głowackiego, Łąkowa, Łukasiewicza, os. Gen. Maczka /bloki nr 1 oraz nr 8-20/, Pola, Zwierzyniec

ALDONA BROCZEK – Specjalista I stopnia w zawodzie Pracownik Socjalny

(pokój nr 12, tel. wew. 31)

 

Ulice (osiedla): Bema, Graniczna, Grottgera, Grunwaldzka, Kilińskiego, Kolejowa, Kraszewskiego, Moniuszki, Obrońców Pokoju, os. 3-go Maja, Orkana, Polna, Powstania Styczniowego, Reya, Sienkiewicza

AGATA NAWOROL – Specjalista I stopnia w zawodzie Pracownik Socjalny

(pokój nr 12, tel. wew. 31)

 

Ulice (osiedla): Batorego, Batalionów Chłopskich, Bohaterów Westerplatte, Dąbrowskiego, Hrabska, Konopnickiej, Krótka, Matejki, Sikorskiego /ulica/, Solskiego, Słowackiego, Szpunara, Traugutta, Wąska, Wiejska, Żardeckiego oraz osoby bezdomne "wędrujące"

ANDŻELIKA WOJCIECHOWSKA – Pracownik Socjalny

(pokój nr 12, tel. wew. 31)

 

Ulice (osiedla): Asnyka, Cetnarskiego, Chrobrego, Dolniańska, Jagiellońska, Łysa Góra, Ogrodowa, os. Gen. Maczka /blok nr 2/, os. Kochanowskiego, Podwisłocze, Podzamcze, Podzwierzyniec, Reymonta, Turka, Sokoła, Staszica, Żeromskiego

MONIKA BARYCKA – Pracownik Socjalny

(pokój nr 13, tel. wew. 32)

 

Ulice (osiedla): Armii Krajowej, Bohaterów, Daszyńskiego, Głuchowska, Harcerska, Kołłątaja, Kazimierza Wielkiego, Lisa-Kuli, Mickiewicza, Narutowicza, Orląt Łańcuckich, Orzeszkowej, os. Gen. Maczka /blok nr 5/, Potockich, Rynek, Skłodowskiej, Skotnik, Słoneczna, Sybiraków, Wyspiańskiego, 3-go Maja /ulica/, X Pułku Strzelców Konnych

JOANNA KUŹNIAR – Pracownik Socjalny

(pokój nr 13, tel. wew. 32)

 

Ulice (osiedla): Boya-Żeleńskiego, Braci Śniadeckich, Czarnieckiego, Danielewicza, Dębnik, Dominikańska, Farna, Górne, Kochanowskiego, Kowalska, Królowej Jadwigi, Kusocińskiego, Kwiatowa, Mościckiego, os. Gen. Maczka /blok nr 6/, Padarewskiego, Plac Sobieskiego, Rejtana, Rodziny Ulmów, Rzeźnicza, Stysia, Sucharskiego, Rutkiewicz, Wróblewskiego, Zamkowa

JOANNA WSZOŁEK – Pracownik Socjalny

(pokój nr 13, tel. wew. 32)

 

 

PUNKT KONSULTACYJNY POMOCY RODZINIE:

PSYCHOLOG – Joanna Woźniak

I i III środa miesiąca w godz. 15:00 – 16:30

 

RADCA PRAWNY – Joachim Dag Opolski

II i IV środa miesiąca w godz. 15:00 – 17:00

 

Dodatkowo:

informacja o nieodpłatnej pomocy prawnej na stronie internetowej powiatu łańcuckiego (link do strony zewnętrznej)

 

 

Inspektor Ochrony Danych

Agnieszka Gołąbek

(więcej informacji w zakładce Inspektor Ochrony Danych - link)

Metryka

data wytworzenia
2018-03-12
data udostępnienia
2018-03-12
sporządzone przez
Dominik Cebula
opublikowane przez
Rupar Marek
ilość odwiedzin
19890
rejestr zmian
Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.