Początek strony
Wróć na początek strony Alt+0
Przejdź do wyszukiwarki Alt+1
Przejdź do treści głównej Alt+2
Przejdź do danych kontaktowych Alt+3
Przejdź do menu górnego Alt+4
Przejdź do menu lewego Alt+5
Przejdź do menu dolnego Alt+6
Przejdź do mapy serwisu Alt+8
Menu wysuwane
Herb podmiotu Biuletyn Informacji Publicznej Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Łańcucie
Menu góra
Strona startowa Kontakt
Poleć stronę

Zapraszam do obejrzenia strony „Start - Kontakt, menu 22 - BIP - Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Łańcucie”

Zabezpieczenie przed robotami.
Przepisz co drugi znak, zaczynając od pierwszego.

P ) # @ % R F 3 - 0 A w s f d A P # @ :

Pola oznaczone są wymagane.

Treść główna

Kontakt

Kontakt

budynek siedziby MOPS w Łańcucie przy ul. Piłsudskiego 9

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Łańcucie

37-100 Łańcut, ul. Piłsudskiego 9 (budynek "C")

 

Godziny urzędowania:

od poniedziałku do piątku – od 7:00 do 15:00

w każdą środę dyżur do godz. 17:00

 

Telefon: 17 225 33 25

E-mail: mops@mopslancut.pl 

Elektroniczna Skrzynka Podawcza:  /MOPSLancut/SkrytkaESP

(więcej szczegółów w zakładce Elektroniczna Skrzynka Podawcza - link)

 

DYREKTOR

Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Łańcucie

MAREK RUPAR

(pokój nr 7)

 

Kierownik Działu Finansowo-Księgowego – Główny Księgowy

MAŁGORZATA CHMIEL

(pokój nr 6, tel. wew. 22)

 

Kierownik Działu Organizacyjno-Administracyjnego

MACIEJ SZCZEPAŃSKI

(pokój nr 14, tel. wew. 27)

 

Dział Organizacyjno-Administracyjny

JADWIGA PLUCIŃSKA-WILK

(pokój nr 14, tel. wew. 27)

 

Biuro podawcze

KINGA SZYDEŁKO

(pokój nr 10, tel. wew. 24)

 

 

Kierownik Działu Świadczeń Rodzinnych

DOMINIK CEBULA

(pokój nr 3, tel. wew. 30)

 

Świadczenia Rodzinne oraz zaświadczenia do Programu "Czyste Powietrze" - obsługiwane są według 1. litery nazwiska wnioskodawcy:

 

1. litera nazwiska wnioskodawcy: A, B, D, G, M

PATRYCJA DUBIEL

(pokój nr 1, tel. wew. 34)

 

1. litera nazwiska wnioskodawcy: H, I, L, Ł, N, O, W

BARBARA NOWAK

(pokój nr 2, tel. wew. 33)

 

1. litera nazwiska wnioskodawcy: C, Ć, F, J, K, Z, Ź, Ż

MAŁGORZATA CWYNAR

(pokój nr 4, tel. wew. 29)

 

1. litera nazwiska wnioskodawcy: E, S, Ś, T, U

EDYTA SUDOŁ

(pokój nr 5, tel. wew. 26)

 

1. litera nazwiska wnioskodawcy: P, Q, R, V, X, Y

ELŻBIETA DOBOSZ

(pokój nr 5, tel. wew. 26)

 

 

Karta Dużej Rodziny

BARBARA NOWAK

(pokój nr 2, tel. wew. 33)

 

Fundusz Alimentacyjny, dłużnicy alimentacyjni

ELŻBIETA DOBOSZ

(pokój nr 5, tel. wew. 26)

 

Dodatki Mieszkaniowe i Dodatki Energetyczne

EDYTA SUDOŁ 

(pokój nr 5, tel. wew. 26)

 

Dodatki osłonowe,

Refundacja podatku VAT odbiorcom paliw gazowych

- obsługiwane są przez wszystkich pracowników Działu Świadczeń Rodzinnych

 

 

Kierownik Działu Pomocy Środowiskowej

MONIKA BARYCKA

(pokój nr 10, tel. wew. 24)

 

Godziny pracy Pracowników Socjalnych:

w Ośrodku: od poniedziałku do piątku – od 7:00 do 9:00 i od 13:00 do 15:00

w terenie: od poniedziałku do piątku – od 9:00 do 13:00

w każdą środę dyżur do godziny 17:00

 

Rejony działania Pracowników Socjalnych:

 

Ulice (osiedla): Bojanowskiego, Danielewicza, Dębnik, Dominikańska, Duhla, Górne, Jana Pawła II, Koziei, Królowej Jadwigi, Kusocińskiego, Paderewskiego, Podwale /ulica i osiedle/, Rodziewiczówny, Sucharskiego, os. Trześnik, Witka, Wróblewskiego, Wszystkich Świętych, Wyszyńskiego /osiedle i ulica/

ALINA PELC – Specjalista II stopnia w zawodzie Pracownik Socjalny na kierunku praca socjalna z osobami będącymi ofiarami przemocy

(pokój nr 11, tel. wew. 25)

 

Ulice (osiedla): Boczna Kasprowicza, Broniewskiego, Fredry, Gałczyńskiego, Grabskiego, Kasprowicza, Komisji  Edukacji Narodowej, Lipowa, Łowiecka, Modrzewiowa, Ottona z Pilczy, Piekarska, Piłsudskiego, Pod Bażantarnią, Prusa, Przybosia, Składowa, Szkolna, Tkacka, Wiosny Ludów, Wojska Polskiego, Zamknięta, Zielona /od nr 85/

MARZENA PANEK – Pracownik Socjalny

(pokój nr 11, tel. wew. 25)

 

Ulice (osiedla): Chopina, Kąty, Kopernika, Kościuszki, Kralczyńskiego, Krasińskiego,  Królowej Elżbiety, os. Gen. Maczka /bloki nr 3 i 4/, Partyzantów, Sikorskiego /osiedle/, Sowińskiego, Wałowa, Zajazdowa

DOROTA KURAS – Pracownik Socjalny

(pokój nr 11, tel. wew. 25)

 

Ulice (osiedla): 29 Listopada, Głowackiego, Łąkowa, Łukasiewicza i Zeha, os. Gen. Maczka /bloki nr 1 oraz nr 8-20/, Trakt Honorowych Obywateli Miasta Łańcuta, Pola, Zwierzyniec

ALDONA BROCZEK – Specjalista I stopnia w zawodzie Pracownik Socjalny

(pokój nr 12, tel. wew. 31)

 

Ulice (osiedla): 3-go Maja /osiedle/, Bema, Graniczna, Grottgera, Grunwaldzka, Kilińskiego, Kolejowa, Kraszewskiego, Moniuszki, Obrońców Pokoju, Orkana, Polna, Powstania Styczniowego, Sienkiewicza

AGATA NAWOROL – Specjalista I stopnia w zawodzie Pracownik Socjalny

(pokój nr 12, tel. wew. 31)

 

Ulice (osiedla): Batalionów Chłopskich, Batorego, Bohaterów Westerplatte, Dąbrowskiego, Hrabska, Konopnickiej, Krótka, os. Gen. Maczka /blok nr 7/, Matejki, Przemysłowa, Sikorskiego /ulica/, Słowackiego, Solskiego, Szpunara, Traugutta, Wąska, Wiejska, Żardeckiego oraz osoby bezdomne "wędrujące"

ANDŻELIKA WOJCIECHOWSKA – Pracownik Socjalny

(pokój nr 12, tel. wew. 31)

 

Ulice (osiedla): 3-go Maja /ulica/, 10. Pułku Strzelców Konnych, Armii Krajowej /ulica i osiedle/, Bohaterów, Daszyńskiego, Głuchowska, Harcerska, Kazimierza Wielkiego, Kołłątaja, Lisa-Kuli, Mickiewicza, Narutowicza, Orląt Łańcuckich, Orzeszkowej, 
os. Gen. Maczka /bloki nr 2 i 5/, Potockich, Reya, Rynek, Skłodowskiej, Skotnik, Słoneczna, Sybiraków, Wyspiańskiego

JOANNA KUŹNIAR – Pracownik Socjalny

(pokój nr 13, tel. wew. 32)

 

Ulice (osiedla): Boya-Żeleńskiego, Braci Śniadeckich, Czarnieckiego, Farna, Kochanowskiego /ulica/, Kowalska, Kwiatowa, Mościckiego, os. Gen. Maczka /blok nr 6/, Plac Sobieskiego, Rejtana, Rodziny Ulmów, Rutkiewicz, Rzeźnicza, Zamkowa

JOANNA WSZOŁEK – Pracownik Socjalny

(pokój nr 13, tel. wew. 32)

 

Ulice (osiedla): Asnyka, Cetnarskiego, Chrobrego, Dolniańska, Jagiellońska, Kochanowskiego /osiedle/, Łysa Góra,  Ogrodowa, Podwisłocze, Podzamcze, Podzwierzyniec, Reymonta, Sokoła, Staszica, Stysia, Turka,  Zielona /do nr 84/, Żeromskiego

PAULINA WELC – Pracownik Socjalny

(pokój nr 13, tel. wew. 32)

 

Asystent Rodziny

MAGDALENA DASZKIEWICZ

(pokój nr 11, tel. wew. 25)

 

PUNKT KONSULTACYJNY POMOCY RODZINIE:

PSYCHOLOG – Joanna Woźniak

I i III środa miesiąca w godz. 15:00 – 16:30

RADCA PRAWNY – Joachim Dag Opolski

II i IV środa miesiąca w godz. 15:00 – 17:00

SPECJALISTYCZNE PORADNICTWO I WSPARCIE SOCJALNE DLA OSÓB DOŚWIADCZAJĄCYCH PRZEMOCY, ICH RODZIN I ŚWIADKÓW – Alina Pelc

I i III środa miesiąca w godz. 15:00 – 17:00

Dodatkowo:

informacja o nieodpłatnej pomocy prawnej na stronie internetowej powiatu łańcuckiego (link do strony zewnętrznej)

 

Miejski Zespół Interdyscyplinarny ds. Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie

(więcej informacji w zakładce Przeciwdziałanie przemocy - link)

 

Inspektor Ochrony Danych Osobowych

Konrad Krupa

(więcej informacji w zakładce Inspektor Ochrony Danych Osobowych - link)

Metryka

sporządzono
2018-03-12 przez Dominik Cebula
udostępniono
2018-03-12 00:00 przez Rupar Marek
zmodyfikowano
2024-01-22 15:54 przez Rupar Marek
zmiany w dokumencie
ilość odwiedzin
237610
Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.